toruński festiwal nauki i sztuki
15-19 kwietnia 2011
Festiwal
 |
Program
 |
Galeria
 |
Konkursy
 |
Archiwum

Aktualności

Noc z nauką po raz drugi

23 września w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika (w miasteczku uniwersyteckim, ul. Gagarina w Toruniu) odbyła się 2. edycja Europejskiej Nocy Naukowców. więcej »

CHROMATOGRAFICZNY PRZYSTANEK W APATORZE

18 kwietnia pracownicy Instytutu B61 zafundowali uczestnikom spektaklu "Czas Retencji" cały wachlarz niespodzianek. więcej »

OBLĘŻENIE "BAJA"

18 kwietnia w Teatrze "Baj Pomorski" pojawiło się tak wielu chętnych do obejrzenia spektaklu Teatru "Perpetuum Mobile", że przedstawienie postanowiono zagrać dwa razy. więcej »

PESZEK Z SAKSOFONEM

17 kwietnia na deskach Teatru "Baj Pomorski" wystąpił znakomity aktor Jan Peszek. więcej »

POKÓJ PODPISANY

17 kwietnia na Rynku Staromiejskim w Toruniu odbyła się impreza plenerowa "Z przeszłości w przyszłość 1411-2011-2411". Została zorganizowana z okazji 600-lecia I pokoju toruńskiego. więcej »

DYSKUSJA PRZY FORTEPIANIE

16 w Auli UMK można było po raz kolejny posłuchać gry wybitnego pianisty Rafała Blechacza. więcej »

INAUGURACJA W TEATRZE

15 kwietnia w Teatrze "Baj Pomorski" odbyło się uroczyste rozpoczęcie Festiwalu. więcej »

NIEOBECNI NA FESTIWALU

Kilka osób, których obecność na Festiwalu zapowiadaliśmy, nie będzie uczestniczyć w tegorocznej edycji imprezy. więcej »

ZMARŁ PROF. WOSZCZYK

W wieku 76 lat zmarł profesor Andrzej Woszczyk, astronom, prezes Towarzystwa Naukowego w Toruniu, współorganizatora Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

ODSZEDŁ LUCJAN BRONIEWICZ

7 maja zmarł Lucjan Broniewicz, twórca i dyrektor toruńskiego Planetarium, członek Rady Programowej Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Miał 50 lat. więcej »

O FESTIWALU NA KONFERENCJI

Na relację z konferencji prasowej poświęconej 11. edycji Festiwalu zapraszamy na stronę Uniwersyteckiej Telewizji Internetowej. więcej »

OSTATNI KONKURS

Ogłaszamy konkurs "ostatniej szansy" na wejściówki na debatę z udziałem Rafała Blechacza. więcej »

TŁUMY W ARTUSIE

13 kwietnia w Centrum Kultury "Dwór Artusa" były rozdawane wejściówki na niektóre imprezy Festiwalu. więcej »

UWAGA! OSTATNIE WEJŚCIÓWKI!

Do 14 kwietnia do godz. 23.59 można wziąć udział w konkursie ogłoszonym na Facebooku Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

NOBLISTA W WYWIADZIE

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z dr hab. Aleksandrem Madydą o Czesławie Miłoszu, który ukazał się z "Gazecie Wyborczej". więcej »

O OBRONIE KONIECZNEJ SŁÓW KILKA

"Jak bronić się przed bezprawiem" można dowiedzieć się z "Gazety Wyborczej" z wywiadu z doktorantem UMK Szymonem Krajnikiem. więcej »

MIĘDZY NAMI BĘDZIE CHEMIA...


Zachęcamy do przeczytania wywiadu z "Gazety Wyborczej" o 11. edycji Festiwalu więcej »

KONKURS W "GAZECIE"

14 kwietnia podwójne zaproszenia na debatę z udziałem Rafała Blechacza można wygrać w konkursie "Gazety Wyborczej". więcej »

KONKURS W "GAZECIE"

12 kwietnia wejściówki na debatę o sztuce interpretacji pianistycznej z udziałem Rafała Blechacza można również wygrać w konkursie toruńskiej "Gazety Wyborczej". więcej »

SZANSA NA SPOTKANIE Z PIANISTĄ

11 kwietnia na Facebooku Festiwalu został ogłoszony ostatni tego typu konkurs na wejściówki na debatę z udziałem Rafała Blechacza. więcej »

WEJŚCIÓWKI CZEKAJĄ

5. konkurs na wejściówki Festiwalu - tym razem na spektakl plenerowy Instytutu B61"Czas Retencji" - został ogłoszony. więcej »

W DODATKU O FESTIWALU

9 kwietnia w "Gazecie Wyborczej" ukazał się specjalny dodatek na temat 11. edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

PÓŁMETEK KONKURSU NA WEJŚCIÓWKI

6 kwietnia pojawiła się kolejna szansa na wygranie wejściówek na debatę z udziałem Rafała Blechacza. więcej »

DRUGA SZANSA NA WEJŚCIÓWKI

Ogłosiliśmy kolejny konkurs na wejściówki 11. edycji Festiwalu. Potrwa do 2 kwietnia do godz. 23.59. Tym razem do wygrania zaproszenia na debatę z udziałem Rafała Blechacza. więcej »

WYSTARTOWAŁY ZAPISY

4 kwietnia rozpoczęły się zapisy na niektóre imprezy Festiwalu. Należy ich dokonywać u organizatorów poszczególnych wydarzeń. więcej »

KONKURS WYSTARTOWAŁ

Na Facebooku Festiwalu został ogłoszony pierwszy konkurs na wejściówki spektaklu "Czas Retencji" Instytutu B61. Potrwa do 31 marca (do godz. 23.59). więcej »

KONKURS NA WEJŚCIÓWKI

30 marca ogłosimy pierwszy konkurs na wejściówki tegorocznego Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

Do 6 kwietnia został przedłużony nabór wolontariuszy chętnych do pomocy przy XI Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

INSTYTUT B61 W KONKURSIE

Pojawiła się kolejna szansa na wygranie podwójnych zaproszeń na spektakl plenerowy Instytutu B61 "Czas Retencji", który odbędzie się 18 kwietnia. więcej »

FESTIWAL W OBRAZKACH

Zapraszamy do odwiedzania galerii poświęconej dziesiątej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

Partner Festiwalu
Patronat medialny
Sponsor główny
Mecenas Festiwalu
Kontakt
Forum
fb
Festiwal
 |
Program
 |
Galeria
 |
Konkursy
 |
Archiwum