toruński festiwal nauki i sztuki
20-24 kwietnia 2012
Festiwal
 |
Program
 |
Galeria
 |
Konkursy
 |
Archiwum

Aktualności

ALBUM FESTIWALOWY

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z 12. edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

N@UKOWIEC W SIECI

Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec, pisarz i znawca "Liternetu", był gwiazdą drugiego wieczoru festiwalowego w dniu 21 kwietnia. więcej »

ZMYSŁOWA INAUGURACJA

Dyskusja o "Zmysłach w Sieci. Polakach, internecie, seksie" z udziałem prof. Zbigniewa Izdebskiego i prof. Tomasza Szlendaka rozpoczęła tegoroczny Festiwal. więcej »

SZTUKA DYSKUSJI

Arcyciekawa okazała się niedzielna impreza główna Festiwalu. O tym, "dokąd zmierza świat" dyskutowali prof. W.Duch, prof. A.Zybertowicz i red. E.Bendyk. więcej »

WEJŚCIÓWKI NA INSTYTUT B61

Dziesięć podwójnych wejściówek na projekt pod nazwą "Antylopa" Instytutu B61 można było wygrać w konkursach, które w dniach 19-20 kwietnia były ogłaszane na Facebooku festiwalowym. więcej »

FESTIWAL W "SILE WIEDZY"

Kwietniowy odcinek "Siły Wiedzy", programu telewizyjnego TVP Bydgoszcz, został poświęcony 12. edycji Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

WEJŚCIÓWKI DO WYGRANIA

Wejściówki na wykład z pokazem kulinarnym pt. "Zjemy dobrze i smaczno" można było wygrać w dniu 18 kwietnia w konkursie telefonicznym Gazety Wyborczej. więcej »

Z DEDYKACJĄ DLA FESTIWALU

Specjalny serwis dedykowany Festiwalowi Nauki i Sztuki funkcjonuje na stronach elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej", patrona medialnego Festiwalu. więcej »

DOBREM JEST INFORMACJA

O społeczeństwie informacyjnym, które jest tematem głównym tegorocznej edycji Festiwalu, opowiada dr Ewa Kurkowska z Instytutu Informacji Naukowej i Bibliologii. więcej »

PROGRAM W SIECI

Program dwunastej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest dostępny w wersji elektronicznej. więcej »

FESTIWAL W DODATKU

Dodatek poświęcony dwunastemu Festiwalowi ukazał się w "Gazecie Wyborczej" w Toruniu, Bydgoszczy i Płocku w sobotę 31 marca. więcej »

"WODA" W CSW

Wystawę pt. "Woda" zorganizowaną przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy można było oglądać w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki czasu" w Toruniu do 29 kwietnia. więcej »

ZAPROSZENIA NA ANTYLOPĘ

3 podwójne zaproszenia na projekt pod nazwą "Antylopa" były do wygrania w konkursie ogłoszonym na Facebooku Instytutu B61. Odpowiedzi można było przesyłać do 20 kwietnia do 20:00. więcej »

TŁUMY W ARTUSIE

Wejściówki na niektóre imprezy dwunastej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki były rozdawane w dniu 17 kwietnia w Dworze Artusa w Toruniu w godz. 16:00-18:00. więcej »

KONFERENCJA PRASOWA

Konferencja prasowa dotycząca dwunastej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki odbyła się 12 kwietnia. więcej »

KOMPLET WOLONTARIUSZY

Lista wolontariuszy, którzy zostali zaangażowani do pomocy podczas dwunastej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki, została już zamknięta. więcej »

ZBLIŻA SIĘ 12. FESTIWAL

Społeczeństwo informacyjne to dziedzina przewodnia dwunastej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia. więcej »

GWIAZDY FESTIWALU

Wielu znanych i lubianych naukowców i celebrytów można było spotkać w Toruniu podczas tegorocznego Festiwalu. więcej »

Partnerzy Festiwalu
Patronat medialny
Sponsor główny
Mecenas Festiwalu
Kontakt
Forum
fb
Festiwal
 |
Program
 |
Galeria
 |
Konkursy
 |
Archiwum