14 Toruński Festiwal Nauki i Sztuki
25-29 kwietnia 2014
f

Aktualności

ZMARŁA MARIA MADYDA-TYMOLEWSKA

W wieku 55 lat zmarła Maria Madyda-Tymolewska, inicjatorka Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Pogrzeb odbędzie się 19 lipca w Toruniu. więcej »

FESTIWAL W OBIEKTYWIE

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z 14. edycji Festiwalu, której autorami są: Andrzej Romański i Adam Zakrzewski. więcej »

GBUR NA DESKACH

Aktorzy Teatru Studenckiego Perpetuum Mobile rozbawili publiczność w niedzielny wieczór festiwalowy (27 kwietnia). Na deskach Baja Pomorskiego wystawili "Gbura" na podstawie komedii Plauta pod tym samym tytułem. więcej »

TAJEMNICE MÓZGU

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała sobotniej (26 kwietnia) dyskusji w Dworze Artusa na temat najważniejszego ludzkiego narzędzia - mózgu. więcej »

DYSKUSJA O EUROPIE

Znakomici historycy: prof. Jerzy Kłoczowski i prof. Janusz Tazbir zainaugurowali tegoroczną edycję Festiwalu w dniu 25 kwietnia. więcej »

WEJŚCIÓWKI W ARTUSIE

3115 wejściówek na imprezy Festiwalu było rozdawanych w środę 23 kwietnia w Centrum Kultury Dwór Artusa (od godz. 16:00). więcej »

MOBILNA WYSZUKIWARKA

Zachęcamy do korzystania z nowo uruchomionej wyszukiwarki imprez tegorocznej edycji Festiwalu w wersji mobilnej na telefony i tablety. więcej »

KONFERENCJA PRASOWA

Konferencja prasowa poświęcona tegorocznej edycji Festiwalu odbyła się w czwartek 17 kwietnia w Kafeterii Dworu Artusa. więcej »

ZAPISY WYSTARTOWAŁY

Zapisy na większość imprez 14. Festiwalu rozpoczęły się we wtorek 15 kwietnia. Elektroniczne wystartowały już o północy (z 14 na 15 kwietnia). więcej »

PROGRAM W SIECI

Program tegorocznej edycji Festiwalu jest dostępny w wersji elektronicznej.

więcej »

BROSZURY FESTIWALOWE

Program 14. edycji Festiwalu w wersji papierowej jest dostępny (m.in.) w Dworze Artusa, Bibliotece Uniwersyteckiej oraz Centrum Promocji i Informacji UMK.

więcej »

CENTRUM W ARTUSIE

W dniach 26-29 kwietnia w Centrum Kultury Dwór Artusa przy Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu funkcjonowało Centrum Festiwalowe. więcej »

WEJŚCIÓWKI JUŻ NIEDOSTĘPNE

Zakończyła się dystrybucja wejściówek na imprezy Festiwalu. więcej »

WOLONTARIAT FESTIWALOWY

Lista wolontariuszy chętnych do pomocy przy XIV Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki (25-29 kwietnia) została już zamknięta. więcej »

CZŁOWIEK WSPÓŁCZESNY NA FESTIWALU

Człowiek współczesny będzie tematem wiodącym tegorocznej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki w dniach 25-29 kwietnia.

więcej »

UWAGA! WOLNE MIEJSCA!

Są jeszcze wolne miejsca na 13 imprez Festiwalu, na które obowiązują zapisy, m.in. na warsztaty O tym, dlaczego komiksy czytać trzeba (26 kwietnia w Collegium Maius). więcej »

ZAPISY I WEJŚCIÓWKI

15 i 23 kwietnia - to najważniejsze przedfestiwalowe daty tegorocznego festiwalu. więcej »

WOLNE MIEJSCA NA EKOWARSZTATY

Zwolniły się miejsca na 2 odsłonach imprezy pt. Eko Reusing - drugie życie butelki w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w dniu 29 kwietnia (w godz. 10:00 i 14:00).

więcej »

PIERWSZY KONKURS

18 kwietnia odbył się pierwszy konkurs na wejściówki tegorocznego Festiwalu organizowany przez portal KulturalnyTorun.pl. Wystartował o godz. 12:30. więcej »

Partnerzy festiwalu:
Partnerzy Festiwalu
Patronat medialny:
Patronat medialny
Sponsor główny:
Sponsor główny
Partner strategiczny:
Partner strategiczny
Mecenas Festiwalu:
Mecenas Festiwalu
od 2005 roku
Biuro Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki: ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń, tel. 56 611 49 32, festiwal@umk.pl