16. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki
22-26 kwietnia 2016
f

Aktualności

Festiwal w obiektywie

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z 16. edycji Festiwalu. więcej »

Dyskusja na otwarcie

XVI edycję Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki zainaugurowała 22 kwietnia dyskusja panelowa, poświęcona żywności i żywieniu człowieka. więcej »

"Smak przeszłości" - pokazy z degustacją

Osią festiwalowych atrakcji inspirowanych żywnością był cykl imprez pod hasłem "Smak przeszłości - jedzenie, kuchnia i dieta naszych przodków". więcej »

O żywieniu w TNT

O żywności, żywieniu i zdrowej diecie można było usłyszeć podczas wydarzeń Festiwalu w Towarzystwie Naukowym w Toruniu. więcej »

Wątki kulinarne w muzyce

Co łączy muzykę i żywność? Można było dowiedzieć się 25 kwietnia podczas wykładu prof. dr hab. Anny Nowak z Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. więcej »

Wejściówki w Artusie

1570 wejściówek na imprezy Festiwalu było rozdawanych w środę 20 kwietnia w Centrum Kultury Dwór Artusa od godz. 16:00. więcej »

O początkach Polski w rocznicę chrztu

W programie 16. edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki pojawił się akcent nawiązujący do 1050. rocznicy chrztu Polski. więcej »

 [fot. Andrzej Romański]
TFNiS dla mediów

12 kwietnia odbyła się konferencja prasowa 16. Edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Spotkanie odbyło się w nowym miejscu na kulturalnej mapie miasta – Muzeum Toruńskiego Piernika. więcej »

Broszury do wzięcia!

Program 16. edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest już dostępny w wersji papierowej. więcej »

Program w sieci!

Program tegorocznej edycji Festiwalu jest już dostępny w wersji elektronicznej. więcej »

Uwaga! Wolne miejsca

Zwolniły się miejsca na część wtorkowych warsztatów. więcej »

Koncert w dawnym stylu

Zdobywca III Nagrody Forum Kameralnego Muzyki Dawnej w Poznaniu – Trio w Dawnym Stylu z Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy – 23 kwietnia zagrał dla festiwalowej publiczności. więcej »

Wolontariusze poszukiwani

Centrum Promocji i Informacji UMK poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji 16. edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. więcej »

Zgłoszenia otwarte

Od dzisiaj można już zgłaszać propozycję imprez na nadchodzący XVI Toruński Festiwal Nauki i Sztuki. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektorniczną w zakładce Program -> Zgłoszenie imprezy. więcej »

Partnerzy festiwalu:
Partnerzy Festiwalu
Patronat medialny:
Patronat medialny
Sponsor główny:
Sponsor główny
Mecenas Festiwalu:
Mecenas Festiwalu
od 2005 roku
Biuro Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki: ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń, tel. 56 611 49 32, festiwal@umk.pl