Aktualności

Do zapisów, gotowi, start!

W czwartek 4 kwietnia w samo południe ruszają zapisy na festiwalowe wydarzenia. Warto wcześniej zapoznać się z programem, by nie ominęły was interesujące imprezy.

Ponad 130 w imprez w pięciu strefach i 18 blokach tematycznych – program 22. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki tradycyjnie odznacza się obfitością i różnorodnością popularnonaukowych wydarzeń.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich, takich jak warsztaty, kameralne pokazy i spotkania, obowiązują jednak elektroniczne zapisy. Rejestracja ruszy w najbliższy czwartek (4 kwietnia) o godz. 12:00. Nie warto zwlekać – na ciekawe wydarzenia miejsca rozchodzą się w mgnieniu oka.

Jak się zapisać?

Aby zarejestrować się na wybraną imprezę, należy założyć konto na stronie www.festiwal.torun.pl/zaloguj i zalogować się (panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu strony).

Przy zapisach na konkretne wydarzenie pojawi się informacja o liczbie wolnych miejsc i limicie bezpłatnych biletów, które możesz wygenerować z systemu podczas jednej sesji (limity różnią się w zależności od rodzaju imprezy i grupy odbiorców, istnieje możliwość wyboru biletu grupowego, tak by ułatwić zapisy nauczycielom czy innym opiekunom grup). Bilety otrzymasz mailem na adres użyty podczas logowania, znajdziesz je także na swoim koncie.

Na spektakl muzyczny „Błękitny Zamek”, który oficjalnie zainauguruje Festiwal 20 kwietnia o godz. 18:00 w Auli UMK, obowiązują bezpłatne wejściówki. Będzie można je odbierać od 4 kwietnia w:

  • Biurze Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, ul. Reja 25, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,
  • Dziale Socjalnym UMK, ul Gagarina 11, budynek rektoratu, pok. 416 (dla pracowników UMK) - PULA WEJŚCIÓWEK WYCZERPANA
  • kasie Muzeum Okręgowego w Ratuszu Staromiejskim przy Rynku Staromiejskim 1 od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-16:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Ograniczona liczba wejściówek dostępna będzie także bezpośrednio przed imprezą w Auli UMK.

Pełny program Festiwalu