Aktualności

Dziękujemy, do zobaczenia!

22. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki dobiegł końca. Dziękujemy, że byliście z nami i daliście się wciągnąć w wir festiwalowych imprez.

Tegoroczna edycja Festiwalu odbyła się w dniach 20-22 kwietnia. W programie znalazło się ponad 130 imprez: spotkań, prezentacji, wykładów, dyskusji, wycieczek, wystaw, warsztatów i konkursów pogrupowanych w 18 bloków w pięciu strefach rozlokowanych w różnych częściach Torunia. W ich organizację zaangażowani byli badacze i badaczki, a także studenci i studentki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz pracownicy i pracowniczki lokalnych instytucji kultury i nauki, którzy w przystępny oraz atrakcyjny sposób prezentowali festiwalowym gościom swoje osiągnięcia, przybliżali dyscypliny, którymi się zajmują oraz aktualne tematy badawcze.

Zobaczcie, jak w skrócie wyglądał Festiwal.

Dziękujemy, że byliście z nami podczas kolejnej już edycji toruńskiego święta nauki i sztuki. Zapraszamy do wspominek: przygotowaliśmy galerię zdjęć oraz filmów, zapraszamy też do wysłuchania wykładów, które odbyły się w ramach Festiwalu.