Aktualności

Szukamy wolontariuszy

Ruszył nabór wolontariuszy i wolontariuszek, którzy zechcą czynnie zaangażować się we współtworzenie 21. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Bez dwóch zdań – wolontariusze są dobrymi duchami Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Praca i zaangażowanie każdej osoby sprawia, że to popularnonaukowe święto jest tak wyjątkowe. Poszukujemy studentów i studentek UMK, którzy chcieliby włączyć się w jego organizację.
 
Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych, rozsądnych, łatwo nawiązujących kontakty oraz o pozytywnym nastawieniu. Waszym zadaniem będzie m.in. udzielanie informacji, pomoc w biurze festiwalowym oraz podczas poszczególnych imprez, promocja wydarzeń, prace techniczne – zakres możliwości jest szeroki, dlatego z pewnością znajdziecie zadania, w których się sprawdzicie.
 
Festiwal rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia i potrwa do poniedziałku 24 kwietnia – od chętnych wymagana jest w tych dniach dyspozycyjność. Pomocy części z Was będziemy już jednak potrzebowali wcześniej, dlatego piszcie śmiało.
 
Nie oczekujemy specjalnych umiejętności i doświadczeń, ale jeśli je posiadasz, daj nam znać – spożytkujemy je jak najlepiej.
 
Nabór ruszył 1 marca 2023 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@umk.pl do 31 marca 2023 r.  - w tytule e-maila wpisując "Wolontariat TFNiS", zaś w treści prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów, numer telefonu oraz adresu e-mail.
Miło nam będzie widzieć Cię w naszym festiwalowym zespole!