Aktualności

Szukamy wolontariuszy

Ruszył nabór studentów i studentek, którzy jako wolontariusze i wolontariuszki chcą czynnie zaangażować się w organizację 22. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Bez dwóch zdań – wolontariusze są dobrymi duchami Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Praca i zaangażowanie każdej osoby sprawia, że to popularnonaukowe święto jest tak wyjątkowe. Zapraszamy tych, którzy chcą włączyć się w jego organizację.

Szukamy studentek i studentów zaangażowanych, odpowiedzialnych, rozsądnych, łatwo nawiązujących kontakty oraz o pozytywnym nastawieniu. Waszym zadaniem będzie m.in. udzielanie informacji, pomoc w Centrum Festiwalowym oraz podczas poszczególnych imprez, promocja wydarzeń, prace techniczne – zakres możliwości jest szeroki, dlatego z pewnością otrzymacie zadania, w których się sprawdzicie.

Festiwal rozpocznie się w sobotę 20 kwietnia i potrwa do poniedziałku 22 kwietnia – od chętnych wymagana jest w tych dniach dyspozycyjność. Pomocy wielu z Was będziemy już jednak potrzebowali tydzień przed festiwalem.

Nie oczekujemy specjalnych umiejętności i doświadczeń, ale jeśli je posiadasz, daj nam znać – spożytkujemy je jak najlepiej.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres festiwal@umk.pl, w tytule e-maila wpisując "Wolontariat TFNiS", zaś w treści prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów, numer telefonu oraz – co najważniejsze – informacji, w jakich dniach jesteście dyspozycyjni i chcecie zaangażować się w prace przy festiwalu.

Miło nam będzie widzieć Cię w naszym festiwalowym zespole!