Zostań wolontariuszem

Bez dwóch zdań – wolontariusze są dobrymi duchami Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Praca i zaangażowanie każdej osoby sprawia, że to popularnonaukowe święto jest tak wyjątkowe. Poszukujemy studentów i studentek UMK, którzy chcieliby włączyć się w jego organizację.

 

Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych, rozsądnych, łatwo nawiązujących kontakty oraz o pozytywnym nastawieniu. Waszym zadaniem będzie m.in. udzielanie informacji, pomoc w biurze festiwalowym oraz podczas poszczególnych imprez, promocja wydarzeń, prace techniczne – zakres możliwości jest szeroki, dlatego z pewnością znajdziecie zadania, w których się sprawdzicie.

Festiwal rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia i potrwa do poniedziałku 24 kwietnia – pomocy części z Was będziemy już jednak potrzebowali wcześniej.

Nie oczekujemy specjalnych umiejętności i doświadczeń, ale jeśli je posiadasz, daj nam znać – spożytkujemy je jak najlepiej.

Nabór wolontariuszy ruszył 1 marca 2023 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@umk.pl do 31 marca 2023 r.  - w tytule e-maila wpisując "Wolontariat TFNiS", zaś w treści prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Od chętnych wymagana jest dyspozycyjność w dniach Festiwalu, tj. 22-24 kwietnia.

Miło nam będzie widzieć Cię w naszym festiwalowym zespole!

 

Fot. Andrzej Romański